Alicja Siarkiewicz

O mnie

Witaj,

Nazywam się Alicja, a ten oto świeżutki blog to moje miejsce w sieci. Mam 28 lat i jestem 100% Polką, lecz od 2014 roku mieszkam w Skandynawii. Aktualnie mój adres to „tam gdzie renifery mówią dobranoc”. Wcześniej mieszkałam także w „krainie ziemniaków” - znanej powszechnie jako Kraina Fjordów. Sama siebie nazywam Aktywną, ale inni mówią o mnie czasem Szalona, lub Odważna. Mój partner mówi, że jestem taki Pajac.

Ja przystaje jednak przy tej ‚Aktywnej’.

Od dziecka chodziłam po drzewach, potem kopałam w piłkę z chłopakami na podwórku, następnie kopałam chłopaków na Karate. Na sam koniec sama zostałam kopnięta w kolano. I tu historia się kończy …i zaczyna.

Po sportowych wzlotach i upadkach, operacjach, studiach geodezyjnych oraz przeprowadzce z Polski odnalazłam „nową siebie”.

Wiem, brzmi to patetycznie i idiotycznie. Ale tak chyba właśnie jest.

Po ponad 10 latach przygód ze sportami walki (Karate, Kick Boxing, Muay Thai, Krav Maga) oraz jakże kobiecej pracy na budowie odnalazłam się w … Jodze.

Jako, że przymiotnik „ambitna” pasuje do mnie również całkiem OK to do tematu podchodzę bardzo profesjonalnie. Albo przynajmniej tak mi się wydaje.

Kocham spędzać czas na łonie natury, spaceruję po lesie, chodzę po górach, czasem się wspinam, łowie ryby, pływam kajakiem. Tak ładuję swoje baterie. Kocham taki styl życia i każdemu z całego serca go polecam!

Przy tym wszystkim jestem również przedstawicielem płci słabszej, także borykam się z pewnymi hormonalnymi problemami. Mam PCOS, czyli to takie coś, co w internetach opisywane jest jako zło najgorsze, koniec świata, płacz i łzy.

Podsumowując.

Na moim blogu znajdziesz wszystko to co opisałam. Czyli taką jogową podróż i edukację, walkę z PCOS, propagację aktywnego stylu życia.

Ale także postaram Ci się pokazać piękno Skandynawii moimi oczami. Bo jest tu po prostu cudownie.

Serdecznie zapraszam,

Alicja